overovanie kompetencií

Voľná diskusia o všetkom, čo so školstvom nutne nesúvisí

overovanie kompetencií

Poslaťod Silvia Ňaňková, ZŠ Ul. za vodou, Stará Ľubovňa » 05 Nov 2011, 18:24

Rada by som sa opýtala, či už niekto absolvoval overovanie kompetencií v Piešťnoch na SVS. Ak áno, podelí sa s nami o zážitky, ako to prebieha, a nakoľko sú nároční na naše vedomosti? V Lipt. Mikuláši sú vraj veľmi prísny...
Silvia Ňaňková, ZŠ Ul. za vodou, Stará Ľubovňa

Re: overovanie kompetencií

Poslaťod Dagmar Ševčíková, ZŠ s MŠ Nitrianska Blatnica » 17 Nov 2011, 16:07

Absolvovala som v Piešťanoch overenie profes. kompetencií - základná obsluha počítača a Word 2007. Bolo to dosť náročné.
Dagmar Ševčíková, ZŠ s MŠ Nitrianska Blatnica

Poslaťod Margaréta Dúcka, ZŠ Partizánska, Bánovce nad Bebravou » 24 Júl 2012, 22:18

Ahoj! Čítala som tvoj príspevok a vidím, že to bolo už dávno. Bola si na to overenie? Ak áno, môžeš niečo bližšie, než že to bolo náročné? :-)
Margaréta Dúcka, ZŠ Partizánska, Bánovce nad Bebravou

Poslaťod Dana Palatinusová, ZŠ s MŠ Selec » 26 Júl 2012, 15:54

Ja som bola pred rokom - Word, Excel, PowerPoint, tvorba webu a základná obsluha pc - tak nejako sa tie moduly volali. Všetko bolo v úplnej pohode. Príjemná pani, otázky a úlohy zrozumiteľné, nie príliš zložité, nič ťažké, času dosť....
Dana Palatinusová, ZŠ s MŠ Selec

Poslaťod Janka Stepien, ZŠ Rybany » 18 Jan 2013, 19:54

Hallo. Chcela by som sa spýtať na overenie kompetencií uipš Piešťany. Ako to prebieha a či je to ťažké a aké sú najčastejšie otázky. Ďakujem
Janka Stepien, ZŠ Rybany

Späť na O všetkom a o ničom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť