Monitor ANJ - budúci rok!

O všetkom čo súvisí so školstvom, školami a vyučovacím procesom

Monitor ANJ - budúci rok!

Poslaťod Gabriela Herková, ZŠ Janova Lehota » 10 Dec 2012, 12:06

Počuli ste už o monitore z anglického jazyka v 9.roč.? Podľa mojich informácií by ho mali žiaci písať už budúci školský rok - tento rok bude testovanie na vybratých školách. Na seminári z Oxfordu nám ukazovali gramatické úlohy z pripravovaného monitoru- to bola čistá maturita! Úplne nové zadania, nové typy úloh, a ja sa pýtam, ako sa dá zvládnuť príprava na monitor, ak sme mali len 3 hodiny týždenne? Vari dáme deviatakom ďalšie doučovanie popri M a SJ? Ved týždeň má len 5 dní, žiaci majú krúžky atď, tak kedy to máme doučiť? Plánujete nejaké zmeny kvôli monitoru? Ďakujem za akékoľvek reakcie.
Gabriela Herková, ZŠ Janova Lehota

Re: Monitor ANJ - budúci rok!

Poslaťod Dana Molnárová, ZŠ s MŠ Bánov » 23 Mar 2013, 16:40

Ahoj, zaujímalo by ma, kde a v akom zákone je toto testovanie z ANJ spomenuté, ja som to nenašla...Dík
Dana Molnárová, ZŠ s MŠ Bánov

Poslaťod Gabriela Herková, ZŠ Janova Lehota » 29 Jan 2014, 20:18

Aj vám prišla do školy zbierka úloh z "monitoru" ANJ? Čo vravíte na obtiažnosť a výsledok- slovenský priemer: 41%?
Gabriela Herková, ZŠ Janova Lehota

Poslaťod Edita Pláteníková, ZŠ Sadová, Senica » 30 Jan 2014, 11:43

Ak môžem poradiť, pani Gabika, presuňte túto tému na titulku do blogu,tam si diskusiu všimne oveľa viac kolegov.
Edita Pláteníková, ZŠ Sadová, Senica

Späť na O škole a o výučbe

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť